Apie:

  • Iš abiejų pusių lygi lenta
  • Karamelės ruda spalva
  • Lengva ir stabili
  • Patvari
  • Hidrofobinė mediena
  • Mažas šilumos laidumas

Stabili ir patvari pušies lenta

„Felixwood Thermopine“ lentos apdorojamos aukštoje temperatūroje (200 ° C) naudojant „Thermowood“ procesą – kontroliuojamą procesą, kuris užtikrina reguliariai ir vienodą termiškai įkaitintos medienos kokybę.

Felixwood® Thermopine lentų savybės yra išskirtinės, lyginant su tuo pačiu natūraliu medžiu, apdorotu autoklavu.

Terminis apdorojimas modifikuoja raudoną pušį, kad ji taptų daug stabilesnė, bet visų pirma patvaresnė . Lentų paviršiaus būklė yra nuostabi ir nepaprastai švelni liesti. Lentos gale pjūviai yra kvadratiniai.

Raudonoji pušis kilusi iš Skandinavijos. Siūlomi profiliai yra lygūs ir su grioveliais. Jie gali būti prisukami arba prisegami „Cobra Hybrid“ spaustukais.

Profilis:

26×145 mm

26×115 mm

Charakteristikos:

Šeima: Skandinavijos paprastoji pušis

Tangentinis susitraukimas: 3,62%

Grybelinis atsparumas: Patvarus

Šilumos laidumas: 0,1

Radialinis susitraukimas: 1,79%

Brinelio kietumo skalė: 15N / mm2

Spalva: Karamelės ruda spalva

RT / RR santykis: 2,02

Tankis: 380 kg / m3

Kryžminis grūdas

Nė vienas

Stabilumas: Labai stabilus

Tamprumo modulis: 7411 Mpa

Terminis apdorojimas

Paprastoji pušis susideda iš maždaug 50% celiuliozės, 23% hemiceliuliozės, 20% lignino ir kitų medžiagų, įskaitant vandenį (H2O). Natūralios būklės mediena yra hidrofilinė: sugeria oro drėgmę (išsiplečia), o sausu oru išgarina šį vandenį ir susitraukia.

Taigi natūrali mediena nėra stabili. Tai ir išskiria jį iš kitų medžiagų.

Apdorojimas aukštoje temperatūroje keičia medienos savybes. Ji tampa hidrofobiška, t.y. nejautri vandeniui. Pagerėja jos stabilumas ir patvarumas. Iš tikrųjų jos komponentai: hemiceliuliozė, celiuliozė ir ligninas kristalizuojasi, kad taptų nejautrūs grybų ir kitų medieną gręžiančių lervų antpuoliams.

Terminio apdorojimo ciklas

Visas proceso ciklas trunka 96 valandas ir yra suskirstytas į tris etapus:

1 žingsnis: Džiovinimas: laisvas vanduo (H2O), esantis medienoje, išgarinamas reguliariai ir vidutiniškai pakeliant temperatūrą iki 140 ° C.

2 žingsnis: terminis apdorojimas: temperatūra pakyla nuo 150 ° C iki 210 ° C ilgiau nei 6 valandas. Vanduo, tiksliau hidroksil-OH grupės, yra išgaunamas iš ląstelės sienelės. Terminis apdorojimas atliekamas esant mažiausiai 180 ° C temperatūrai.

3 žingsnis: aušinimo fazė: tai paskutinis etapas: mediena palaipsniui aušinama ir stabilizuojama vandens garais iki kambario temperatūros maždaug 18 valandų.

Visi „FelixWood“ miškai atitinka Europos Sąjungos miškų įstatymų vykdymo, valdymo ir prekybos reglamentą (ES FLEGT). Mes kruopščiai tikriname miško sklypų kilmės sertifikatus. Visi gamybos etapai, nuo medžio iki medienos gabenimo, yra atsekami ir identifikuojami. Mes užtikriname nuolatinį visų mūsų tiekėjų auditą pagal ES FLEGT. 100% mūsų medienos yra teisėtos kilmės.

 

 

Montavimas

„Thermopin“ lentos tvirtinamos prie sijų, laikantis didžiausio 40 cm atstumo tarp kiekvieno sijos.

Montuojant apdailos lentas, bandomosios skylės yra privalomos. Mes rekomenduojame naudoti SMARTBIT gręžimo / frezavimo įrankius („Smarbit“ 5 mm 10 varžtams)

Tiesą sakant, šiluma kaitinama mediena turi ypatingą savybę, kad ji yra labai jautri skilimui. Reikia kiek įmanoma vengti trinties zonų su bandomosiomis skylėmis.

Kabių tvirtinimas

THERMOPINE grindinio lentas galima montuoti naudojant „Cobra Hybrid“ tvirtinimo spaustukus. Ši sistema leidžia greitai ir lengvai montuoti lentas.

Tvirtinimas šiais spaustukais garantuoja aukštą stabilumą ir gerą lentų laikymąsi ant sijų. Šio tipo įrenginių pranašumas yra tai, kad jie yra tvarkingesni, su nematomu tvirtinimu.

Termiškai apdorotų lentų tvirtinimas prisukant jas prie medinių sijų.

Kiekvienam tvirtinimo taškui reikalingi 2 varžtai iš nerūdijančio plieno.

Rekomenduojamas varžto skersmuo priklauso nuo lentos storio.

Varžto ilgis yra maždaug 2,5 karto didesnis už lentos ilgį. Plokštę reikia iš anksto išgręžti tokio paties skersmens gręžtuvu, kaip ir varžtas + gilzė. Viršutinė neapdoroto varžto pusė turi būti šiek tiek mažesnė už viršutinę lentos pusę (2 mm).

Atstumas tarp lentos kraštų yra 1,5–2 cm. Naudokitės „Cobraliner“ įrankiu, kad galėtumėte  sulyginti varžtus.

Lentos kraštus visada pritvirtinkite mažiau nei 5 cm atstumu nuo krašto.

Termiškai apdorotų lentų tvirtinimas prisukant jas prie aliuminio sijų.

Vienam tvirtinimo taškui reikalingi du varžtai iš nerūdijančio plieno. Naudokite metalinius savaiminio gręžimo varžtus. Plokštė turi būti iš anksto išgręžta tuo pačiu grąžto skersmeniu arba net šiek tiek didesne nei varžto skersmuo + grimzdimas. Viršutinė neapdoroto varžto pusė turi būti šiek tiek mažesnė už viršutinę lentos pusę (2 mm).

Atstumas tarp lentos kraštų yra nuo 1,5 iki 2 cm. Lentų galus visada pritvirtinkite mažiau nei 5 cm atstumu nuo krašto.

Norint sumažinti varžtų kirpimo poveikį dėl aliuminio išsiplėtimo, ant sijų rekomenduojame užklijuoti 5 mm storio Shore 15 EPDM juostą.

Priežiūra

DĖMESIO: kaip ir dauguma medienos, Thermoash terasinės lentos reaguoja į sąlytį su metalu.

Dažniausia reakcija yra juodų dėmių atsiradimas. Mėlynai pilkos spalvos, juodOs, smaigalio formos dėmės, pasklidusios didesniuose medienos plotuose, neteisingai painiojamos su pelėsiu.

Tai yra paviršinė medienos reakcija su oksiduota geležimi (rūdimis). Žala atsiranda greitai ir staiga, dažnai naktį (nuo rasos ar lietaus).

Iš anksto pašalinkite metalo drožles, venkite sąlyčio su vejos trąšomis ir cementu / tinku.