Apie:

  • Abi lygios pusės;
  • Lengvai geltona spalva;
  • Tvirtinama tiesiai su sraigtias;
  • Atspari pažeidimams;
  • Lygus medžio raštas be vingiavimų.

Natūraliai atspari puvimui, RUSTIC stiliaus mediena

Robinija arba „netikra akacija“ yra žinoma dėl savo  atsparumo eksplotuoajant lauke. Tai yra patvariausia mediena iš Europos miškų, nenaudojant jokių apdirbimų . Tai visada yra pirmasis pasirinkimas, kai reikia rinktis ne iš atogrąžų medienos.

 

Kaip ir kaštonas ir ąžuolas, ji turi tiesų grūdėtumą ir šiltą geltoną ar žalsvai geltoną atspalvį, tačiau yra daug patvaresnė. Medienos vidinė dalis greitai įgauna aukso rudą atspalvį, tada senstant įgauna  sidabro pilkos spalvos atspindžius

Robinia yra kilusi iš Vengrijos miškų, kur medienos grūdėtumas yra tiesesnis. Vengrijoje ROBINIA gausu, nes ji buvo pasodinta masiniu būdu ir sudaro 20% miško masyvo, palyginti su 1% Vokietijoje ir Prancūzijoje.

Jos žiedai gamina didelius nektaro kiekius, kuriuos bitės vertina skaidriam monofloriniam medui su subtiliu kvapu.

Profilis: 21x120 mm

Charakteristikos:

Šeima: Fabaceae

Tangentinis susitraukimas: 6,40%

Grybelinis atsparumas: Labai patvarus

Vardas: Robinia pseudoacacia

Radialinis susitraukimas

4,40%

Termitų pasipriešinimas: Patvarus

Spalva: Geltona ruda

RT / RR santykis: 1.6

Tankis: 740 kg / m3

Kryžminis grūdas: nėra kryžminio grūdelio

Stabilumas: Stabilus (su klijais)

Tamprumo modulis: 16900 MPa

Montavimas ant sijų

Suplanuokite atstumą nuo centro iki centro tarp sijų 40 ir 50 cm. Šis atstumas nurodomas kiekvienam mūsų profiliui pridedamoje lentelėje.

Sijos turi būti klojamos 2% nuolydžiu išilgine lentų kryptimi, kad lietaus vanduo galėtų nutekėti. Būtina griežtai laikytis šio 2% nuolydžio!

Vanduo taip pat turi tekėti po konstrukcija. Sijos turi būti atremtos ant guminių pjedestalų ar atramų.

Apsaugokite savo sijas ir pailginkite jų tarnavimo laiką: naudokite „Bitudeck“ bitumo juostelę, kad uždengtumėte sijas ir išvengtumėte vandens įsiskverbimo tvirtinimo vietose.

Dvigubos ir kryžminės

Dvigubos sijos leidžia vandeniui tekėti tarp lentos galų. Atstumas tarp lentos kraštų turi būti nuo 4 iki 6 mm, o atstumas tarp lentų galo ir sijos – nuo 20 iki 30 mm.

Kryžminės sijos

Norėdami montuoti greičiau ir geriau, rekomenduojame kryžminį sijų montavimą.

Sijų sluoksnis statmenai tvirtinamas ant pirmojo gegnių sluoksnio. Terasos lygumą lengviau ir greičiau sureguliuoti, pagerėja ventiliacija.

Jei purus ir blogai stabilizuotas dirvožemis, rekomenduojame naudoti cinkuoto plieno pamatų varžtus, kad jūsų grindys būtų tvirto.

Lentų tvirtinimas prie medinių sijų

Tarpas tarp grindų lentų turėtų būti 5–7 mm (atsižvelgiant į medienos drėgmės kiekį 14–16% pristatant). Diegimo metu naudokite lentos praskyrėjus.

Kad vanduo nesikauptų tarp lentų ir sijų, rekomenduojame naudoti „Airspacer“ tipo vėdinimo pleištą. Oro cirkuliacija po lentomis neleidžia nusėsti drėgmei.

Užtikrinkite gerą lentų vėdinimą

Niekada visiškai neuždenkite terasos galų, kad „oras cirkuliuotų“. Tarp grindų ir grindjuosčių palikite 2 cm ventiliacijos erdvę. Mažiausias atstumas tarp grindų lentų ir žemės drėgnoms grindims turėtų būti nuo 4 iki 10 cm.

Tvirtinimas prie aliuminio sijų

Vienam tvirtinimo taškui reikalingi du varžtai iš nerūdijančio plieno. Naudokite metalinius savaiminio gręžimo varžtus. Lenta turi būti iš anksto išgręžta tuo pačiu grąžto skersmeniu arba net šiek tiek didesniu nei varžto skersmuo + grimzdimas. Viršutinė neapdoroto varžto pusė turi būti šiek tiek mažesnė nei viršutinė lentos pusė (2 mm).

Atstumas tarp lentos kraštų yra nuo 1,5 iki 2 cm. Lentų galus visada pritvirtinkite mažiau nei 5 cm atstumu nuo krašto.

Norėdami sumažinti sumažinti varžtų kirpimo poveikį dėl aliuminio išsiplėtimo, ant sijų rekomenduojame užklijuoti 5 mm storio Shore 15 EPDM juostą.

Visi „FelixWood“ miškai atitinka Europos Sąjungos miškų įstatymų vykdymo, valdymo ir prekybos reglamentą (ES FLEGT). Mes kruopščiai tikriname miško sklypų kilmės sertifikatus. Visi gamybos etapai, nuo medžio iki medienos gabenimo, yra atsekami ir identifikuojami. Mes užtikriname nuolatinį visų mūsų tiekėjų auditą pagal ES FLEGT. 100% mūsų medienos yra teisėtos kilmės.

 

 

Atogrąžų miškai nuolat patiria vietos gyventojų ir ekonominį spaudimą. Kasmet nyksta 13 milijonų hektarų tropinių miškų, kurie bus paversti žemės ūkio ar kitos komercinės paskirties žeme.

„FelixWood“ dalijasi FSC® vertėmis, kurios aprašytos „Organizacijų asociacijos su FSC politikoje“ (FSC-POL-01-004, 2009 m. Liepos mėn.).

Pirkdami FSC sertifikuotą „FelixWood“ medieną, galite būti tikri, kad padedate vietos gyventojams rūpintis mišku, užtikrinate jo priežiūrą ir atnaujinimą pagal griežtas teisines taisykles.

Robinia terasinių lentų priežiūra

Mediena tampa pilka, o paviršius įtrūksta dėl oro sąlygų. Mes rekomenduojame sutepti paviršių ir taip sumažinti šiuos padarinius. Naudokite tik ne vandens pagrindu pagamintas alyvas.

Dėmesio: iš anksto patikrinkite, ar alyva tinka naudojamai medienai. Aliejų reikia tepti bent kartą per metus arba net kelis kartus, atsižvelgiant į vietą ir oro sąlygas.

Po žiemos išvalykite savo grindis nuo samanų. Niekada nevalykite aukšto slėgio srove.

DĖMESIO: juodos dėmės atsiranda gana dažnai. Šios pilkos arba juodos, smaigalio formos dėmės dažnai klaidingai painiojamos su pelėsiu. Tai yra smulkių metalų dalelių oksidacijos reakcija ant medienos paviršiaus. Jie gali būti iš įvairių šaltinių (vejos trąšos,  pjovimo metu susidariusios metalo dulkės ir kt.). Šis reiškinys gali pasireikšti staiga, po to, kai ant terasos nusėda drėgmė (rasa, lietus ir kt.)