Terasinės lentos

Fasadinės dailylentės

Tvoros, dekoracijos

Mediena ateities kartoms

1891 m. Feliksas Klerksas Olandijoje netoli Helmondo įkūrė lentpjūvę. Veikla plėtojosi XX a. antrojoje pusėje dėl egzotiškos medienos importo iš pradžių iš Afrikos, paskui Indonezijos. Dešimtajame dešimtmetyje „Felixwood“ prekės ženklas tapo pasaulinės aukštos kokybės lauko baldų  simboliu.

 

Šiandien “Felixwood” specializuojasi tvarios medienos srityje, nes yra įsitikinę, kad medienos suteikiamą malonumą ir autentiškumą turi garantuoti kelioms kartoms.

 

Miško išteklių valdymas tampa nemenku iššūkiu mūsų ateičiai. 2019 m. “Felixwood” prisijungė prie sudėtinės medienos  „Forestia“ grupės, kuriai būdingos tos pačios vertybės, kaip tvarumas ir ekologija.

Ekologija

Stabilumas

Greitas montavimas

Tvarumas

Ilgalaikė mediena

Mūsų kietmedžiai yra natūraliai atsparūs puvimui. Jie sukurti atlaikyti laiko išbandymus be jokios priežiūros. Ipe, Mukulungu, Merbau, Bangkirai, Kapur ar Robinia yra rūšys, kurios atsparios vabzdžių ir lignėdžių grybų atakoms. Palyginti su autoklavu apdorotais spygliuočiais, jų kietumas ir atsparumas oro sąlygoms yra daug didesnis. Laikui bėgant jie taip pat sensta lėčiau, o dėl jų kietesnių, atsparesnių pluoštų atsiranda mažiau įtrūkimų ir atpleišėjimų nei ant spygliuočių medienos.

Jūsų „FelixWood“ lauko projektai išlaikys estetiką ilgiau.

Natūrali ir autentiška produkcija

Mediena yra gyva medžiaga, kuri laikui bėgant keičiasi. Iš pradžių rausvai ruda spalva pašviesės, o po to įgis pilkšvumą su sidabriniais atspalviais. Medžiaga plečiasi atsižvelgiant į sezonus ir drėgmę. Produkcijos netaisyklinga paviršiaus išvaizda, ypatumai, tokie kaip įtrūkimai, maži mazgai, yra jo gyvumo įrodymas. Medienos paviršiaus raštas kartais keičia savo kryptį (kryžminis raštai), dėl ko atsiranda skirtingų spalvų raštų, nes jie modifikuoja atspindėtą saulės šviesą.

Nėra dviejų vienodų lentų. Tai labiausiai vertinama naudojant šią unikalią ir išskirtinę medžiagą.

100 proc. Legali mediena

Mediena neabejotinai yra ekologiškiausia medžiaga. Gyvavimo ciklo tyrimai rodo, kad medienai reikia labai mažai energijos, todėl išskiriama labai mažai CO2, kai ji perdirbama į terasos lentas ar dailylentes, tvoras.

Tačiau labai svarbu tinkamai tvarkyti ir atsodinti miškus, atsižvelgiant į dirvožemį, socialinę struktūrą ir rūšių įvairovę. Todėl „Felixwood“ yra tvirtai pasiryžusi plėtoti FSC sertifikuotos medienos pardavimą, tai vienintelė puikaus miško valdymo garantija.

100% mūsų medienos yra teisėta, atsižvelgiant į Europos Sąjungos miškų įstatymų vykdymo, miškų valdymo ir prekybos reglamentą (EU FLEGT)