Vintage

Graphite

Lunar grey

Venge

Cedar

Galimi lentų ilgiai:

3 m.

4 m.

5 m.

Perdirbtos medžiagos

Jokių dėmių      

Lengvas montavimas

Atsparumas UV spinduliams.

Apie:

 • Iš visų pusių koekstruduota terasinė lenta;
 • Galimi 2 pločiai: 138 ir 210 mm;
 • Multi-chromatiniai seno medžio atspalviai;
 • Nematomas „Cobra® Hybrid“ tvirtinimas;
 • 20 metų garantija nuo dėmių ir spalvos pasikeitimo.
 • Ilgiai: 3, 4, 5. m.

Sendinto medžio imitacija

Tvirtos kompozitinės terasos lentos „VINTAGE“ sėkmingai imituoja natūralios sendintos medienos paviršių. Paviršiaus poros, medienos grūdai ir jos tinkleliai atkuria nepakartojamą tekstūrą, kuri labai arti tikrosios medienos.

Spalvos „Wenge“, „Graphite“ ir „Lunar grey“, “Cedar” sukuriamos su daugybe atspalvių. Spalvos atsparios UV spinduliams. 

„VINTAGE“ suteikia šilumos pojūtį, kuris siejasi su medžio, sendinto bei su smulkiais įtrūkimais, tekstūra. Ji išlaiko visus kompozitinės medienos privalumus, nes jos priežiūra yra sumažinta iki minimumo, bet svarbiausia ilgai išlaiko intensyvias spalvas., 

Vintage terasinės lentos gali būti naudojamos bet kuria puse. Viena lentos pusė yra sendinto medžio imitacijos, kita pusė yra lygios faktūros. Galite montuoti ta puse, kuri Jums labiau patinka.

IMG_6291

Pasirinkite norimą lentos plotį: 13,8 ar 21 cm.

Komplektuojančios detalės

Aliuminio karkasas

Pradžios / pabaigos kabės

Cobra hybrid nematomo montavimo kabės

Užbaigimo lentų sraigtai

Karkaso Bitudeck juosta

Privalumai:

 • Tvirtinama “Cobra” nematoma tvirtinimo sistema;
 • Dvi pusės : medžio imitacija, lygi;
 • Visos lentos pusės apsaugotos nuo UV.
Screenshot 2023-02-14 at 14.49.00

Norite tiksliai žinoti:

 •  kiek Jums reikia terasinių lentų?
 • Kokio ilgio geriausia pirkti lentas?
 • Kiek Jums reikia montavimo kabių?
 • Norite turėti savo terasos brėžinius?
Susisiekite su mumis!

Charakteristika:

Medžiaga
60% medienos pluoštas + 40% HD polietilenas
Išsiplėtimas
1,15 mm / Delta 30 ° C


Tankis
1170 kg / m3
• Šilumos laidumas
0,2 W / mK
Tvirtinimai
„Cobra®Hybrid Clip“
• Elastingumo modulis
21Mpa

Intensyvios, ryškios spalvos

Plonas polietileno sluoksnis, padengiantis visą lentą, efektyviai apsaugo kompozitinę medieną nuo vandens ir drėgmės. Užfiksuoti išsiplėtimai yra labai maži: tik 1,15 mm vienam linijiniam metrui veikiant 30 ° temperatūros pokyčiams.

„Fiberdeck“ garantuoja, kad per 20 metų laikotarpį normaliomis ir teisingomis eksploatavimo bei montavimo sąlygomis, laikantis „Fiberdeck“ parašytų instrukcijų, Vintage lentoms nebus jokio spalvos blukimo ar kokių nors kitokių lentų defektų. Vintage terasos lentos yra visiškai atsparios dėmėms, o jų spindesį palaiko ekstruzijos procesas, kuris plokštę padengia polietileno plėvele, kad būtų užtikrintas puikus dangos sandarumas. Priežiūra yra paprasta ir apsiriboja paprastu plovimu vandeniu. Didelio tankio polietileno ir medienos pluošto mišinys, sudarantis plokštės šerdį, taip pat užtikrina labai gerą atsparumą smūgiams ir nusidėvėjimui.

Cobra Hybrid 8-18 sistemos montavimas

„Fiberdeck® VINTAGE“ terasinės lentos turi būti montuojamos pagal montavimo instrukcijas su „Cobra Hybrid 8-18“ nerūdijančio plieno spaustukais. 90 vnt. spaustukų krepšelis gali pritvirtinti maždaug 5 m2 lentų. Šie dvikomponenčiai spaustukai (304+ nerūdijančio plieno HDPE polimeras) leidžia lentas efektyviai pritvirtinti reikiamoje vietoje. Be to, universalūs nerūdijančio plieno sraigtai savaime gręžiasi į spygliuočių, egzotinių medžių ir aliuminio sijas. Lentelės „VINTAGE“, pritvirtintos „Cobra Hybrid 8-18“ spaustukais, lengvai nuimamos neišardant visos terasos. 

Dėmesio! Terasoms prie jūros patartina naudoti 316 varžtus iš nerūdijančio plieno. VINTAGE terasinių lentų sijų atstumas (tarp centrų) yra ne didesnis kaip 40 cm. Patartina ant spygliuočių medienos sijų uždėti bitumines juostas, kad pailgėtų jų ilgaamžiškumas, arba  naudoti STRUCTURAL aliuminio sijas.

Vintage terasinės lentos yra ekologiškas produktas. 95% pagaminta iš žaliavų iš perdirbimo pramonės, terasinės lentos taip pat yra visiškai perdirbamos. Didelio tankio polietilenas (DTPE) gaunamas perdirbus plastiko atliekas (plastikinius butelius), o medienos pluoštas – iš pjuvenų ( tokių, kaip baldų gamintojų pjuvenos). Vintage terasinių  lentų gamyba nekenkia atogrąžų miškams, tai yra įdomi egzotinės medienos alternatyva.

Užbaigimo lentos, kurių asortimentas yra identiškas VINTAGE lentoms, bet be griovelių, kurių skersmuo yra 22,5x138mm, gali būti naudojamos laiptų pakopoms ir apdailos juostoms aplink terasą gaminti. 5×63 mm nerūdijančio plieno WPC kobros sraigtus, kurie atsparūs rūdijimui, galima tvirtinti prie cokolio ir apdailos lentų. Galiausiai, visada galima naudoti aliuminio kampą, kad būtų užtikrintas periferinis terasos kontūras ir paslėpta jungtis tarp 2  lentų griovelių.