Manhattan

Perdirbtos medžiagos

Jokių dėmių      

Lengvas montavimas

Atsparumas UV spinduliams.

Lentos matmenys: 22.5 x 145 x 3600mm

Apie:

  • 360 ° koekstruduota terasos lenta;
  • Rifliuotas arba lygus paviršius;
  • 4 galimos spalvos;
  • Atspari dėmėms ir blukimui;
  • Tvirtinama su „Cobra® Hybrid 8-18“ spaustukais.

Charakteristikos:

Medžiaga
40% polietilenas HD + 60% medienos pluoštas
Išsiplėtimas
0,0356 mm / m / ° C
Dydžiai
Rifliuota lenta: 22,5 x 145 x 3600 mm
Užbaigimo lenta: 22,5 x 138 x 2400 mm
Apdailos grindjuostė: 10 x 84 x 2400mm
•Tankis
1170 kg / m3
• Šilumos laidumas
0,2 W / mK
• Tvirtinimo detalės
„Cobra Hybrid 8-18“ nerūdijančio plieno spaustukas
• Elastingumo modulis
3700Mpa
Nyksta
Delta E = 1,09
• Ekstruzijos tipas
koekstruzija 360 °

Intensyvios, ryškios spalvos

Plonas polietileno sluoksnis, padengiantis visą lentą, efektyviai apsaugo kompozitinę medieną nuo vandens ir drėgmės. Užfiksuoti išsiplėtimai yra labai maži: tik 1,15 mm vienam linijiniam metrui veikiant 30 ° temperatūros pokyčiams.

Visos komplektuojančios detalės

Aliuminio karkasas

Pradžios / pabaigos kabės

Cobra hybrid nematomo montavimo kabės

Užbaigimo lentų sraigtai

Karkaso Bitudeck juosta

Susisiekite su mumis

Screenshot 2023-02-14 at 14.49.00

Norite tiksliai žinoti:

  •  kiek Jums reikia terasinių lentų?
  • Kokio ilgio geriausia pirkti lentas?
  • Kiek Jums reikia montavimo kabių?
  • Norite turėti savo terasos brėžinius?
Susisiekite su mumis!

Koekstruzija

Plonas polietileno sluoksnis, padengiantis visą lentą, efektyviai apsaugo sudėtinę medieną nuo vandens ir drėgmės. Užfiksuoti išsiplėtimai yra labai nedideli, tik esant 30 ° temperatūros svyravimams, tik 1,07 mm vienam linijiniam metrui. Lenta yra visiškai atspari lietui. UV spinduliams atsparūs priedai taip pat dedami į šį puikų apsauginį sluoksnį, kad laikui bėgant neišbluktų spalva. Šis viršsluoksnis naudojamas kartu su ekstruzija, kad būtų gautas medžiagų susiliejimas ir tobulas eksplotavimas laikui bėgant.

Jokio blukimo ir jokių dėmių

Neskaičiuojant 20 metų atsparumo ultravioletiniams spinduliams, MANHATTAN koekstruduojamoms lentoms reikia labai mažai priežiūros. Visas įprastas dėmes, tokias kaip riebalai, vynas ar kečupas, galima lengvai nuvalyti muiluotu vandeniu. Tačiau rekomenduojama bent kartą per metus plauti terasą, kad pašalintumėte samaną ir kerpę, naudojant aukšto slėgio plovimo mašiną (maks. 120 barų). Sunkesnes dėmes galima plauti švelniais tirpikliais.

Tvirtinimas „Cobra® Hybrid“ spaustukais

MANHATTAN terasinės lentos turi būti sumontuotos laikantis montavimo instrukcijos, naudojant nerūdijančio plieno spaustukus „Cobra Hybrid 8-18“. 90 vnt. segtukų maišelis skirtas apie 5 m2 lentų. Nerūdijančio plieno varžtai jau yra iš anksto sumontuoti ant spaustukų, todėl montuojant sutaupoma daug laiko. Be to, nerūdijančio plieno varžtai savaime gręžiasi į spygliuočių, egzotiško medžio ir aliuminio sijas. MANHATTAN lentas galima lengvai nuimti, neišardant visos terasos. MANHATTAN lentų sijų atstumas (atstumas nuo centro iki centro) turi būti ne didesnis kaip 40 cm.

„Fiberdeck“ garantuoja, kad 20 metų laikotarpiui normaliomis ir teisingomis eksplotavimo bei montavimo sąlygomis, laikantis „Fiberdeck“ parašytų instrukcijų, Manhattan lentoms nebus padaryta jokių defektų.

Manhattan terasos lentos yra visiškai atsparios dėmėms, o jų spindesį palaiko ekstruzijos procesas, kuris plokštę padengia polietileno plėvele, kad būtų užtikrintas puikus dangos sandarumas. Priežiūra yra paprastesnė ir apsiriboja paprastu  plovimu vandeniu.

Didelio tankio polietileno ir medienos pluošto mišinys, sudarantis plokštės šerdį, užtikrina labai gerą atsparumą smūgiams ir nusidėvėjimui.

Manhattan terasinės lentos yra ekologiškas produktas. 95% pagaminta iš žaliavų iš perdirbimo pramonės, terasinės lentos taip pat yra visiškai perdirbamos.

 Didelio tankio polietilenas (DTPE) gaunamas perdirbus plastiko atliekas (plastikinius butelius), o medienos pluoštas – iš pjuvenų (pvz. atlikusių nuo baldų gamintojų). 

 Manhattan terasinių  lentų gamyba nekenkia atogrąžų miškams; tai yra įdomi egzotinės medienos alternatyva.

Sukamos užbaigimo lentos.

Lentų asortimentas, identiškas MANHATTAN lentoms, 22,5 x 138 mm skersmens, bet be griovelių šonuose, gali būti naudojamas baseinams, laiptams, grindų angoms ir apdailos juostoms aplink terasą sukurti. Nerūdijančio plieno „Cobra WPC“ varžtai, 5 x 63 mm, atsparūs rūdijimui ir siūlomi tos pačios spalvos kaip lentos, kad būtų nepastebimi, naudojami grindjuostėms ir apdailos lentoms tvirtinti. Galiausiai visada galima naudoti aliuminio kampinę juostą, kad būtų užtikrintas periferinis terasos kontūras ir užmaskuota dviejų griovelinių lentų sandūra.