Perdirbtos medžiagos

Jokių dėmių      

Lengvas montavimas

Atsparumas UV spinduliams.

Galimos spalvos ir faktūra

Šviesiai pilka

Teak

Tamsiai pilka

Ipe

Šviesiai pilka lygi

Teak lygi

Tamsiai pilka lygi

Ipe lygi

Apie:

  • 360 ° koekstruduota terasos lenta;
  • Medžio imitacijos arba lygus paviršius;
  • 3 galimos spalvos;
  • Atspari dėmėms ir blukimui;
  • Galima naudoti abi lentos puses.

Privalumai:

  • Abi lentos pusės naudingos;
  • Apsauginis lentos viršaus sluoksnis nuo UV;
  • Lenta montuojama nematomu montavimo būdu.

Charakteristika:

Medžiaga
40% polietilenas HD + 60% medienos pluoštas
Išsiplėtimas
0,0389 mm / m / ° C
Tankis
1170 kg / m3
• Šilumos laidumas
0,2 W / mK
• Tvirtinimo detalės
„Cobra Hybrid 8-18“ nerūdijančio plieno spaustukas
• Elastingumo modulis
3100Mpa
• Ekstruzijos tipas
koekstruzija 360 °

Atsparumas visoms dėmėms

„BROOKLYN“ ekstruduotoms lentoms reikia labai mažai priežiūros. Dėmes, tokias kaip riebalai, vynas ar kečupas, galima lengvai nuvalyti muiluotu vandeniu.

Rekomenduojama bent kartą per metus plauti terasą naudojant slėginę plovimo mašiną (maks. 120 barų), kad būtų pašalintos visos samanos, kurios paprastai kaupiasi žiemą.

Sunkesnes dėmes galima plauti naudojant spiritą.

Koekstruzija

Plonas polietileno sluoksnis, padengiantis visą lentą, efektyviai apsaugo kompozitinę medieną nuo vandens ir drėgmės. Užfiksuoti išsiplėtimai yra labai nedideli, tik esant 30 ° temperatūros svyravimams, tik 1,07 mm vienam linijiniam metrui.

Lenta yra visiškai atspari lietui, lietus nuteka neleidžiant vandeniui prasiskverbti į saugomą sudėtinę medieną. UV spinduliams atsparūs priedai taip pat dedami į šį puikų apsauginį sluoksnį, kad laikui bėgant neišbluktų spalva. Šis viršsluoksnis naudojamas tuo pačiu metu kaip ir ekstruzija, kad būtų gautas medžiagų susiliejimas ir tobulas laikymasis laikui bėgant.

 

„Fiberdeck“ garantuoja, kad 15 metų laikotarpiui normaliomis ir teisingomis eksploatavimo sąlygomis bei sumontavus laikantis „Fiberdeck“ parašytų instrukcijų, BROOKLYN lentoms neatsiras jokių defektų, susijusių su jų gamyba, įtrūkimais, drožlėmis, sluoksniavimu, puvimu.  „BROOKLYN“ terasos lentos yra visiškai atsparios dėmėms, o jų spindesį palaiko ekstruzijos procesas, kuris plokštę padengia polietileno plėvele, kad būtų užtikrintas puikus dangos sandarumas. Priežiūra yra paprasta ir apsiriboja paprastu plovimu vandeniu. Didelio tankio polietileno ir medienos pluošto mišinys, sudarantis lentos šerdį, taip pat užtikrina labai gerą atsparumą smūgiams ir nusidėvėjimui.

Cobra Hybrid 8-18 sistemos montavimas

BROOKLYN terasinės lentos turi būti sumontuotos laikantis montavimo instrukcijos, naudojant nerūdijančio plieno spaustukus „Cobra Hybrid 8-18“. Su 90 vnt. segtukų maišeliu pritvirtinama apie 5 m2 lentų. Šie nauji dvigubos medžiagos spaustukai padeda tvirtinti nerūdijančio plieno varžtus montuojant. Montavimo metu sutaupoma daug laiko. Be to, universalūs nerūdijančio plieno sraigtai savaime gręžiasi spygliuočiuose ir egzotiškoje medienoje bei į aliuminio sijas. Lentas, pritvirtintas naudojant „Cobra Hybrid 8-18“ spaustukus, galima lengvai nuimti neišardant visos terasos. BROOKLYN lentų sijos tarpai (atstumas nuo centro iki centro) yra ne daugiau kaip 40 cm. Norėdami padidinti ilgaamžiškumą, ant spygliuočių medienos sijų rekomenduojama uždėti  EPDM juostą.

Brooklyn terasinės lentos yra ekologiškas produktas. 95% pagaminta iš žaliavų iš perdirbimo pramonės, terasinės lentos taip pat yra visiškai perdirbamos.

Didelio tankio polietilenas (DTPE), gaunamas perdirbus plastiko atliekas (plastikinius butelius), o medienos pluoštas – iš pjuvenų atliekų, pvz. baldų gamintojų atliekos.

Brooklyn terasinių  lentų gamyba nekenkia atogražų miškams. Tai yra įdomi egzotinių miškų alternatyva.

Sukamos užbaigimo lentos

Lentų asortimentas, identiškas Brooklyn lentoms, 22,5 x 138 mm skersmens, bet be griovelių šonuose, gali būti naudojamas baseinams, laiptams, grindų angoms ir apdailos juostoms aplink terasą. Nerūdijančio plieno „Cobra WPC“ varžtai, 5 x 63 mm, atsparūs rūdijimui ir siūlomi tos pačios spalvos kaip lentos, kad būtų beveik nematomi, naudojami grindjuostėms ir apdailos lentoms tvirtinti. Galiausiai, visada galima naudoti aliuminio kampinę juostą, kad būtų užtikrintas periferinis terasos kontūras ir užmaskuota dviejų griovelinių lentų sandūra.

Grindjuostės

10 x 84 mm grindjuostės, kurių viena pusė yra su grioveliais, o kita – lygi, siūlomos keturių spalvų. Jomis galima sukurti terasos kontūrus maždaug 10 cm aukštyje.