Terasinės lentos

PASIRINKITE DIZAINĄ

Heritage

Vintage

Manhattan

Brooklyn

Perdirbtos medžiagos

Jokių dėmių      

Lengvas montavimas

Atsparumas UV spinduliams.

Išnaudokite visas kompozitinės medienos galimybes

„Fiberdeck“ terasines lentas sukūrė pagrindiniai pasaulio kompozitinės medienos specialistai.

Aukščiausia mūsų ekstruzinio asortimento kokybė iš esmės grindžiama naudojamų žaliavų kokybe.

Užtikrintas ilgaamžiškumas su FIBERDECK terasa

Fiberdeck“ grindys, tvoros ir dailylentės yra žinomos dėl savo patvarumo ir stabilumo.

„Fiberdeck“ turi daugiau nei 15 metų patirtį medienos kompozito srityje, tad gamykla gali pasirinkti geriausias, patikimiausias ir novatoriškiausias technologijas, kad užtikrintų vis didesnį ilgaamžiškumą ir geriausią klientų pasitenkinimą.

Ekstruzijos meistriškumas – tai plonas polietileno sluoksnis, apsaugantis sudėtinę medieną nuo dėmių ir UV spindulių, nuo bet kokių spalvos pakitimų, yra pagrindinė naujovė, pritaikyta visiems mūsų gaminiams.

Mūsų medžiaga yra nepralaidi vandeniui, nejautri atmosferos poveikiui. Ji nesideformuoja ir labai ilgai išlaiko savo estetiką.

Lengvai montuojama

Nėra nieko natūraliau atrodančio nei kompozitinė „Fiberdeck“ produkcija, skirta jūsų lauko aplinkai sutvarkyti: grindų danga, tvoros ir dailylentės. Tai medžiaga, suteikianti jūsų namams išvaizdą, kurią lengva prižiūrėti ir kuria malonu mėgautis.

Pakanka valyti švariu vandeniu be jokių ploviklių. Skirtingai nuo kitų medienos kompozitų, „Fiberdeck“ medžiagos paviršius nėra akytas. Purvo, samanų ar kitų kerpių gumulus galima pašalinti paprastu šepetėliu.

Nereikia leisti pinigų apsauginiam aliejui ar dažams. Spalvą stabilizuoja anti-UV priedai, kurie garantuoja spalvos ilgaamžiškumą.

Priežiūra yra minimali. Originali spalva garantuojama 20 metų.

Žemės ištekliai nėra begaliniai. Žaliavos tapo brangia preke. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami pasiūlyti labai aukštos kokybės produktą, pagamintą iš daugiau nei 95%  perdirbtų atliekų.

Visos mūsų kompozitinės medienos yra pagamintos iš 95% perdirbto plastiko ir 100% FSC sertifikuotų medienos atliekų. Perdirbtas plastikas, toks kaip vandens ar pieno buteliai, gaunamas rūšiuojant mūsų buitines atliekas. Jos yra išvalomos ir susmulkinamos, kad taptų pagrindiniu mūsų žaliavos šaltiniu. Tik pirminis plastikas yra pagamintas iš ekstruzijos.

Galiausiai mes teikiame didžiausią dėmesį mūsų medienos atliekų atsekamumui ir kilmės kontrolei. Jie turi FSC sertifikatą,  tai yra neginčijamas jų teisėtumo įrodymas.

Mūsų ekstruzijos technologija leidžia mums pasiūlyti labai tvarų produktą, bet svarbiausia naudoti daugiau nei 95% biologiškai gaunamų žaliavų.

Susisiekite:
info@daisera.lt
+37062539121
Vilnius / Kaunas