Spalvos:

Galimi lentų ilgiai

3 m.

4 m.

5 m.

Brooklyn

 • Ekstruduota 360 laipsnių
 • Abi lentos pusės naudojamos
 • Švelnus medžio rašto arba lygus paviršius
 • Maišytos kelios spalvos, kad primena natūralų medį
 • Atsparumas dėmėms
 • 20 m. garantija
 • Grioveliai nematomam tvirtinimui.

Charakteristikos

Material
40% Polyethylene HD + 60% Wood fibre
Expansion
0.0389 mm/m/°C
Density
1170 kg/m3
Thermal conductivity
0.2W/mK
Fasteners
Cobra Hybrid 8-18 stainless steel clip
Elastic modulus
3100 Mpa
Elastic modulus
Delta E = 1,09 < 5
Extrusion type
coextrusion 360°
Screenshot 2023-02-14 at 14.49.00

Norite tiksliai žinoti:

 •  kiek Jums reikia terasinių lentų?
 • Kokio ilgio geriausia pirkti lentas?
 • Kiek Jums reikia montavimo kabių?
 • Norite turėti savo terasos brėžinius?
Susisiekite su mumis!

Lygus paviršius arba medžio imitacija

BROOKLYN koekstruzinėms lentoms reikia labai mažai priežiūros.

 

Tokias dėmes kaip riebalai, vynas ar kečupas galima lengvai išvalyti muiluotu vandeniu.

Terasą rekomenduojama plauti aukšto slėgio plovimo mašina (maksimaliai 120 barų) bent kartą per metus, kad pašalintumėte samanas, kurios linkusios kauptis žiemą ir saulėje neapšviestose vietose.

Stipresnes dėmes galima nuplauti vaitspiritu, nerizikuojant išblukti.

Apsauginis sluoksnis

Smulkus polietileno sluoksnis, dengiantis visą lentą, efektyviai apsaugo kompozitinę medieną nuo vandens ir bet kokios drėgmės susikaupimo. Užregistruoti išsiplėtimai yra labai maži – tik 1 mm vienam tiesiniam metrui, kai temperatūra svyruoja 30°.

Lenta yra visiškai atspari lietui, o lietus nuteka neleisdamas vandeniui prasiskverbti į apsaugotą kompozitinę medieną. Į šį ploną sluoksnį taip pat pridedami UV spinduliams atsparūs priedai, kad laikui bėgant būtų išvengta išblukimo.

2496 RHK 23x138mm Red Cedar A1

Visos komplektuojančios prekės

Aliuminio karkasas

Pradžios / pabaigos kabės

Cobra hybrid tvirtinimo kabės

Užbaigimo lentų sraigtai

Bitudeck epdm juosta

Fiberdeck garantuoja, kad 20 metų normaliomis ir tinkamomis eksploatavimo sąlygomis bei montavimo sąlygomis pagal Fiberdeck parašytas instrukcijas, BROOKLYN lentoms nebus jokių su gamyba susijusių defektų, įtrūkimų, atplaišų, atsisluoksniavimo, puvimo arba struktūriniai pažeidimai, kuriuos sukelia grybų, medieną mintančių vabzdžių ar termitų antpuoliai.

Fiberdeck garantuoja BROOKLYN  lentų atsparumą dėmėms ir blukimui, laikantis montavimo ir naudojimo instrukcijų gyvenamosiose patalpose.

BROOKLYN tersasa yra visiškai atspari dėmėms, o jos spindesys palaikomas koekstruzijos būdu, kurio metu lenta padengiama gryna polietileno plėvele, kad būtų užtikrintas tobulas dangos sandarumas. Priežiūra yra lengvesnė ir apsiriboja tiesiog nuplovimu vandeniu.

Didelio tankio polietileno ir medienos pluošto mišinys, sudarantis plokštės šerdį, taip pat užtikrina labai gerą atsparumą smūgiams ir dilimui.

Cobra Hybrid 8-18

„Fiberdeck® Brooklyn“ terasinės lentos turi būti montuojamos pagal montavimo instrukcijas su „Cobra Hybrid 8-18“ nerūdijančio plieno spaustukais. 90 vnt. spaustukų krepšelis gali pritvirtinti maždaug 5 m2 lentų. Šie dvikomponenčiai spaustukai (304+ nerūdijančio plieno HDPE polimeras) leidžia lentas efektyviai pritvirtinti reikiamoje vietoje. Be to, universalūs nerūdijančio plieno sraigtai savaime gręžiasi į spygliuočių, egzotinių medžių ir aliuminio sijas. Lentelės „Brooklyn“, pritvirtintos „Cobra Hybrid 8-18“ spaustukais, lengvai nuimamos neišardant visos terasos. 

Dėmesio! Terasoms prie jūros patartina naudoti 316 varžtus iš nerūdijančio plieno. VINTAGE terasinių lentų sijų atstumas (tarp centrų) yra ne didesnis kaip 40 cm. Patartina ant spygliuočių medienos sijų uždėti bitumines juostas, kad pailgėtų jų ilgaamžiškumas, arba  naudoti STRUCTURAL aliuminio sijas.

Brooklyn terasinės lentos yra ekologiškas produktas. 95% pagaminta iš žaliavų iš perdirbimo pramonės, terasinės lentos taip pat yra visiškai perdirbamos. Didelio tankio polietilenas (DTPE) gaunamas perdirbus plastiko atliekas (plastikinius butelius), o medienos pluoštas – iš pjuvenų ( tokių, kaip baldų gamintojų pjuvenos). Brooklyn terasinių  lentų gamyba nekenkia atogrąžų miškams, tai yra įdomi egzotinės medienos alternatyva.

Užbaigimo lentos

Užbaigimo lentos, kurių asortimentas yra identiškas brooklyn lentoms, bet be griovelių, kurių skersmuo yra 22,5x138mm, gali būti naudojamos laiptų pakopoms ir apdailos juostoms aplink terasą gaminti. 5×63 mm nerūdijančio plieno WPC kobros sraigtus, kurie atsparūs rūdijimui, galima tvirtinti prie cokolio ir apdailos lentų. Galiausiai, visada galima naudoti aliuminio kampą, kad būtų užtikrintas periferinis terasos kontūras ir paslėpta jungtis tarp 2  lentų griovelių.